Α.Ο.Κροκεών – Απόλλων Ξηροκαμπίου 3-2

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Πολύτιμη νίκη απέναντι σε μία αξιόμαχη ομάδα στην προσπάθεια για παραμονή στην κατηγορία.

Στο πρώτο ημίχρονο ήταν καλύτερος ο Α.Ο.Κ. και προηγήθηκε 2-0 με 2 γκολ του Κεκκέρη.

Στο δεύτερο ημίχρονο με την έναρξη και μετά από σφάλμα του διαιτητή ο Απόλλων Ξηροκαμπίου μπήκε στο παιχνίδι με γκολ 2-1. Ακολούθησε η αποβολή του Βενολιά Θεόδωρου το παιχνίδι έγινε ντέρμπι ισοφάρισε με εκπληκτικό γκολ ο Απόλλων Ξηροκαμπίου.

Ο Α.Ο.Κ. κατέθεσε και την ψυχή του στο γήπεδο και με ένα προσωπικό γκολ του Χαρίλη Στρατάρχου στα τελευταία λεπτά πήρε την πολύτιμη νίκη.

Τέλος ο Α.Ο.Κ. έχει πολλά παράπονα παρά την νίκη του από τη διαιτησία του κυρίου Παλαμίδα.

Ακολουθούν δύο ματς εντός έδρας στα οποία η ομάδα του Α.Ο.Κ. πρέπει να κάνει το απόλυτο για να μην αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με την παραμονή της στην κατηγορία.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.